Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Category
cs: Kategorie

en: Default
cs: Výchozí

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Find content
cs: Najít obsah

en: Page
cs: Stránka

en: Module update status
cs: Stav aktualizací modulu

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Moderation
cs: Moderování

en: Shortcuts
cs: Zkratky

en: Apply
cs: Použít

en: Recipes
cs: Recepty

en: Menus
cs: Menu

en: Offset
cs: Posun

en: Reports
cs: Logy

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Asc
cs: Vzestupně
