Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Page
fil: Pahina

en: Shortcuts
fil: Mga maigsing ruta

en: Menus
fil: Mga menu

en: Reports
fil: Mga ulat
