Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Stats
gu: સામાજિક સ્થિતી

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Reports
gu: અહેવાલો
