Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Find content
hy: Գտնել բովանդակությունը

en: Page
hy: Էջ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
