Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Reset
is: Endursetja

en: Category
is: Flokkur

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Find content
is: Finna efni

en: Page
is: Síða

en: Module update status
is: Uppfærslustaða einingar

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Spanish
is: Spænska

en: Shortcuts
is: Flýtivísar

en: Apply
is: Virkja

en: Menus
is: Valmyndir

en: Reports
is: Skýrslur

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
