Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Category
ku: پۆل

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Find content
ku: دۆزینەوەی ناوەڕۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Spanish
ku: ئیسپانی

en: Shortcuts
ku: قەدبڕەکان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان
