Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Category
mr: वर्ग

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Shortcuts
mr: शॉर्टकट्स

en: Menus
mr: मेनूज

en: Reports
mr: अहवाल
