Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Find content
ne: बिषयवस्तु खोज्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Media
ne: मिडिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Menus
ne: मेनु

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू
