Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Category
nl: Categorie

en: Default
nl: Standaard

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Find content
nl: Inhoud vinden

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Stats
nl: Statistieken

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Spanish
nl: Spaans

en: Moderation
nl: Moderatie

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Recipes
nl: Recepten

en: Menus
nl: Menu's

en: Reports
nl: Rapporten

en: Global options
nl: Algemene opties

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Option 1
nl: Optie 1

en: Option 2
nl: Optie 2

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Browse content
nl: Blader door de inhoud

en: Asc
nl: Oplopend

en: Recent updates
nl: Laatste updates

en: Content overview
nl: Inhoudsoverzicht

en: Recently created
nl: Recent aangemaakt

en: Paragraphs library
nl: Paragrafenbibliotheek
