Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Category
nn: Kategori

en: Default
nn: Standard

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Find content
nn: Finn innhald

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Spanish
nn: Spansk

en: Apply
nn: Bruk

en: Menus
nn: Menyar

en: Reports
nn: Rapportar

en: - All -
nn: - Alle -
