Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Category
ps: ټولی

en: Default
ps: تلواله

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Page
ps: پاڼه

en: Media
ps: رسنۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Shortcuts
ps: لنډلارې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Menus
ps: غورنۍ

en: Reports
ps: راپورونه

en: - All -
ps: - ټول -
