Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Category
sl: Kategorija

en: Default
sl: Privzeto

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Find content
sl: Najdi vsebino

en: Page
sl: Stran

en: Spanish
sl: Španščina

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Menus
sl: Meniji

en: Reports
sl: Poročila
