Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Reset
sv: Återställ

en: Category
sv: Kategori

en: Default
sv: Förvald

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Find content
sv: Hitta innehåll

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Stats
sv: Statistik

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Spanish
sv: Spanska

en: Shortcuts
sv: Genvägar

en: Apply
sv: Applicera

en: Recipes
sv: Recept

en: Menus
sv: Menyer

en: Offset
sv: Kompensera

en: Reports
sv: Rapporter

en: Global options
sv: Övergripande alternativ

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Option 1
sv: Alternativ 1

en: Option 2
sv: Alternativ 2

en: Option 3
sv: Alternativ 3

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Asc
sv: Stigande

en: Recent updates
sv: Nya uppdateringar
