Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Content
te: సారము

en: Category
te: వర్గం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Page
te: పేజీ

en: Stats
te: గణాంకాలు

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Reports
te: నివేదికలు

en: - All -
te: - అన్ని -
