Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Media
th: สื่อ

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: Shortcuts
th: เส้นทางลัด

en: Menus
th: เมนู

en: Reports
th: รายงานสถานะ
