Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha20) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Find content
bg: Намери съдържание

en: Media
bg: Медия

en: Spanish
bg: Испански

en: Shortcuts
bg: Преки пътища

en: Menus
bg: Менюта

en: Reports
bg: Доклади
