Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha27) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Keywords
az: Açar söz

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Sort by
az: Sırala

en: Spanish
az: İspan

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Shortcuts
az: Qısa yollar

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Apply filters
az: Filtrləri tətbiq edin

en: Published status
az: Dərc statusu
