Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha27) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Content
es: Contenido

en: Reset
es: Restablecer

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Published
es: Publicado

en: Media
es: Multimedia

en: Table
es: Tabla

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Spanish
es: Español

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Shortcuts
es: Atajos

en: Thumbnails
es: Miniaturas

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Apply filters
es: Aplicar filtros

en: Main content
es: Contenido principal

en: Select content
es: Seleccionar contenido

en: Published status
es: Estado de publicación

en: Master
es: Máster
