Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha27) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Reset
kk: Ысыру

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: Table
kk: Кесте

en: Spanish
kk: Испан

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›
