Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha27) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Content type
se: Šládja

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›
