Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha27) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: All
si: සියල්ල

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
