Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha28) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Reset
eu: Garbitu

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Table
eu: Taula

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Asc
eu: Goraka
