Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha28) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Desc
ht: Des

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
