Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha28) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Published
hu: Közzétéve

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Table
hu: Táblázat

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Spanish
hu: spanyol

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Moderation
hu: Moderálás

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Shortcuts
hu: Gyorshivatkozások

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Apply filters
hu: Szűrők alkalmazása

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Recent updates
hu: Legújabb frissítések

en: Recently created
hu: Frissen létrehozott

en: Paragraphs library item
hu: Bekezdéskönyvtár elem

en: Available library items
hu: Rendelkezésre álló könyvtárelemek

en: Select reusable paragraph
hu: Újrafelhasználható bekezdés kiválasztása
