Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha28) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Overview
is: Yfirlit

en: Reset
is: Endursetja

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Published
is: Birt

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Table
is: Tafla

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Spanish
is: Spænska

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Shortcuts
is: Flýtivísar

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Headless
is: Hauslaus
