Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha28) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Overview
jv: Sekilas

en: Reset
jv: Baléknā

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Table
jv: Tabel

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Shortcuts
jv: Sidhatan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
