Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha28) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Overview
nn: Oversikt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Published
nn: Publisert

en: Table
nn: Tabell

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Spanish
nn: Spansk

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: - All -
nn: - Alle -
