Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha28) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Overview
ru: Обзор

en: Reset
ru: Сбросить

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Content type
ru: Тип материала

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Published
ru: Опубликовано

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Desc
ru: По убыванию

en: Table
ru: Таблица

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Spanish
ru: Испанский

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Moderation
ru: Модерация

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Shortcuts
ru: Ярлыки

en: Thumbnails
ru: Миниатюры

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Apply filters
ru: Применить фильтры

en: Select content
ru: Выберите содержимое

en: Published status
ru: Статус публикации

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Recent updates
ru: Свежие обновления

en: Recently created
ru: Недавно созданные
