Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha28) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Overview
sl: Pregled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Table
sl: Tabela

en: Spanish
sl: Španščina

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Shortcuts
sl: Bližnjice
