Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha28) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Table
te: పట్టిక

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: - All -
te: - అన్ని -
