Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha29) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Table
bn: টেবিল

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: Shortcuts
bn: শর্টকাট সমূহ
