Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha29) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Reset
fi: Palauta

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Published
fi: Julkaistu

en: Table
fi: Taulukko

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Spanish
fi: espanja

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Shortcuts
fi: Oikopolut

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Master
fi: Isäntä

en: Recent updates
fi: Viimeisimmät päivitykset
