Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha29) - en to it translation catalogue (27 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Content
it: Contenuto

en: Overview
it: Panoramica

en: Reset
it: Ripristina

en: Keywords
it: Parole chiave

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Published
it: Pubblicato

en: Desc
it: Disc

en: Table
it: Tabella

en: Sort by
it: Ordina per

en: Spanish
it: Spagnolo

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Moderation
it: Moderazione

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Shortcuts
it: Scorciatoie

en: Thumbnails
it: Miniature

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Apply filters
it: Applica filtri

en: Published status
it: Stato pubblicazione

en: Master
it: Principale

en: Recently created
it: Creato di recente
