Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha29) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Overview
ja: 概観

en: Reset
ja: リセット

en: Keywords
ja: キーワード

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Created
ja: 作成

en: All
ja: すべて

en: Published
ja: 掲載

en: Media
ja: メディア

en: Desc
ja: 降順

en: Table
ja: テーブル

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Spanish
ja: スペイン語

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Moderation
ja: モデレート

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Shortcuts
ja: ショートカット

en: Thumbnails
ja: サムネイル

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Apply filters
ja: フィルターを適用

en: Published status
ja: 掲載ステータス

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Recent updates
ja: 最近の更新

en: Recently created
ja: 最近の投稿

en: Paragraphs library item
ja: パラグラフライブラリー項目

en: Select reusable paragraph
ja: 再利用可能なパラグラフを選択
