Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha29) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: All
pa: ਸਭ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›
