Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha29) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Content
tr: İçerik

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Published
tr: Yayında

en: Media
tr: Medya

en: Desc
tr: Azalan

en: Table
tr: Tablo

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Shortcuts
tr: Kısayollar

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Apply filters
tr: Filtreleri uygula

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Recently created
tr: Son oluşturulan
