Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha32) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Overview
he: סקירה

en: Reset
he: איתחול

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Published
he: מפורסם

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Table
he: טבלה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Spanish
he: ספרדית

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Shortcuts
he: קיצורים

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Apply filters
he: החלת מסננים

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Recent updates
he: עדכונים אחרונים
