Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha32) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Table
ka: ცხრილი

en: Spanish
ka: ესპანური

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Shortcuts
ka: სწრაფი ბმულები

en: - All -
ka: - ყველა -
