Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha32) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Overview
lv: Pārskats

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Published
lv: Publicēts

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Table
lv: Tabula

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Spanish
lv: Spāņu

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
