Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha32) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Spanish
mn: Испани

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргууд
