Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha32) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Spanish
sr: шпански

en: Unpublished
sr: Необјабљено
