Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha33) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Reset
ast: Reafitar

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Published
ast: Espublizáu

en: Table
ast: Tabla

en: Spanish
ast: Castellanu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
