Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha33) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Overview
bg: Обзор

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Published
bg: Публикувано

en: Media
bg: Медия

en: Table
bg: Таблица

en: Spanish
bg: Испански

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Shortcuts
bg: Преки пътища
