Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha33) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Table
eo: Tabelo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Spanish
eo: Hispana

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
