Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha33) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Content
is: Innihald

en: Overview
is: Yvirlit

en: Reset
is: Tómstilla

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Published
is: Útgivið

en: Table
is: Talva

en: Spanish
is: Spanskt

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: Unpublished
is: Ikki givið út
