Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha33) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત
