Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha33) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Table
lt: Lentelė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Apply filters
lt: Pritaikyti filtrus

en: Published status
lt: Paskelbta statusas
