Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha33) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Reset
os: Раздæрау
