Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha33) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Shortcuts
ta: குறுக்குவழிகள்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
