Schema.org Blueprints Demo (1.0.0-alpha33) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Shortcuts
ug: قىسقا ئۇلىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
